1982
Yılından Beri

Firmamız ülkemizde Yüzme havuzu, Sauna, Türk Hamamı ve Jakuzi imalatında öncü firmalar arasında yer almaktadır.

Firmamız ülkemizde Yüzme havuzu, Sauna, Türk Hamamı ve Jakuzi imalatlarında en eski firmalarından birisidir. 40 yıldan beridir kazandığı tecrübe ve bilgi ile sayısız Havuz, Sauna, Hamam ve hatta SPA imalatları yapmıştır. Firmamızın en büyük artısı müşterilerimizin memnuniyetimizi öncelik sıramızın en üstüne koymamızdır.

 

Firmamız hafriyat aşamasından itibaren bitime kadar her aşamada konusunda uzman ekip ve profesyonel çözüm ortaklarımızla 40 yıldır her projenin üstesinden gelerek başarı ile tamamlamıştır. Firmamız havuz imalatı konusunda hafriyat işleri, kaba inşaat işleri, Mozaik kaplama, Seramik kaplama ve Traverten gibi ince işleri, şelaleleri, Fıskiyeleri, havuza dahil jakuzi veya tek başına masaj havuzları, müzik animasyonlu süs havuzları, ışık animasyonları, ısıtma sistemleri, havuz kapatma sistemleri, kaydırak sistemleri ve de havuz inşaatınızın her türlü proje çizimleri ve daha sayılabilecek bir çok hususta imalat, mühendislik, danışmanlık ve teknik hizmetler sunmaktadır.

 

1982 yılından beridir başladığı her projeyi başarı ile bitiren firmamız her imalatından yeni tecrübeler elde ederek bitirmiş ve her tecrübe bilgisini üst üste koyarak bir kilometre taşı konumuna gelmiştir.